Masz jakieś pytania?
+48 730 00 45 77
biuro@kontenerymorskie.pl

O firmie

Kim jesteśmy?

Zajmujemy się produkcją, sprzedażą oraz wynajmem kontenerów wszystkich typów, między innymi są to kontenery morskie. W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz produktów obejmujący kontenery morskie, magazynowe, modułowe biura, pawilony handlowe, sanitariaty, szatnie, stróżówki i inne. W naszym asortymencie nasi klienci znajdą dodatkowe wyposażenie kontenerów, między innymi meble, wykładziny, oświetlenie, twistlocki do łączenia kontenerów, kłódki, itp. Oferujemy usługi kompleksowe dlatego dodatkowo  w naszej ofercie jest transport kontenerów do naszych Klientów. To wszystko w połączeniu z szybkością z jaką realizujemy zamówienie pozwala nam sprostać praktycznie każdemu zleceniu.

Jeśli szukasz konkretnego typu kontenera lub jeszcze nie do końca wiesz jaki kontener będzie najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb, zdaj się na zespół doświadczonych fachowców z KonteneryMorskie.pl

Dlaczego nasze kontenry są po prostu lepsze?

Źródło pochodzenia

Sprawdzone od wielu lat, źródło pozwalające zapewnić wysokiej jakości kontenery zarówno nowe jak i używane

Czas realizacji

Wiemy jak ważne w budownictwie jak i w logistyce są terminy, dlatego dokładamy wszelkich starań aby dotrzymywać ustalonych terminów realizacji zamówień

Jakość

Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań, pozwalających uzyskać wysoką jakość spełniające najwyższe oczekiwania naszych klientów.

Innowacyjność

Stosujemy nieszablonowe rozwiązania związane z przebudową czy adaptacją kontenerów. Innowacyjne rozwiązania służą realizacji wymagających projektów naszych klientów

Gwarancja

Wiedza, doświadczenie, jakość i stosowane technologie dają gwarancję uzyskania produktów w najlepszy z możliwy sposób realizujące zamówienie klienta.

Certyfikaty

Kontenery morskie znajdujące się w naszej ofercie posiadają stosowne wymagane prawem certyfikaty.

Doświadczenie i wiedza ...

W branży kontenerowej i budowlanej funkcjonujemy od 2006 roku, w tym okresie czasu zrealizowaliśmy wiele różnorodnych projektów. Dzięki temu zdobyliśmy unikalną wiedzę i umiejętności. Pozwala nam to wspierać klientów w procesie zakupu.

Zespół doświadczonych specjalistów techników, sprzedawców, technologów pomoże Państwu na każdym etapie procesu realizacji zamówienia.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz emailowego.

Nasze produkty dostarczamy w całej Polsce ale także do Czech, Niemiec jak i na Ukrainę. jeśli szukasz kompleksowej obsługi skontaktuj się z nami, teraz!